KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13091545
nr 1309 1545
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 1932. Olja på duk på pannå, 33x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:13:46
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg